MENÜ  
ENFESYA HAKKINDA

Enfesya aradığınız lezzetleri en iyi hizmetle sizi sunmayı amaçlayan, 2017 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir lezzet ülkesidir. İspanya’dan sonra gelir, Romanya’ya uzak düşer. Hepsi alanında eğitimli ve uzman Enfesya halkı (personellerimiz) ile sunumdan, lezzete istediğiniz kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştirerek dinamik yapımızı hiçbir zaman bozmuyor ve işimizi ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

İyi ve eğlenceli vakit geçirmeniz için tasarlanmış leziz ülkemize her zaman için son trendlere göre dekore yapıyor, yenilikler katıyor, farklı dönemlerde de eğlence hizmetleri getiriyoruz. Bunun yanında en kaliteli ürünleri titizlikle kullanarak sağlıktan ve temizlikten asla ödün vermiyoruz. Sizleri de nu enfes ülkenin vatandaşı olmaya davet ediyoruz.

ENFESYA NEDİR ? 

Enfesya; içinde bulunan halkının kendini lezzet ve hizmete adamış olan bir ülkedir. İspanya’dan sonra gelir, Romanya’ya uzak düşer. Toplam nüfusu sürekli değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni ise; Ülkeye uğrayan misafirlerin çoğu kendini oranın vatandaşı olarak görür çünkü Enfesya halkı onlara çok samimi ve içten davranır.

Enfesya halkının bir diğer özelliği ise lezzetli yiyecek ve içecek konusunda uzman olmalarıdır. Ülkede başlıca geçim kaynağı sıcak, soğuk içecek ve yemek çeşitleridir. Enfes lezzetleri ile ünlü Enfesya ülkesinde turizm de gelişmiştir.

En önemli turizm bölgeleri arasında Pizza kulesi, Cappuccino Dağı, Frappe Antik Kenti ve Ada Çayı yer almaktadır.

İNSTAGRAM'DA BİZİ TAKİP EDİN